Auta do ślubu

Nasze Auta

W naszej ofercie znajdziecie samochody w stylu retro, a także ikonę legendarnego auta.

Mamy dla Was prawdziwe perełki! 

Dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania Młodej Pary. Dlatego oferujemy wynajem samochodu z dojazdem w konkretne miejsce. 

W dniu ślubu, o ustalonej godzinie przyjeżdżamy samochodem pod wskazany adres, skąd Pan Młody będzie mógł wyruszyć w podróż. Po dotarciu na miejsce udostępniamy nasze auto na wesele do krótkiej sesji zdjęciowej, a także pomagamy przy stworzeniu pięknych i klimatycznych zdjęć ślubnych.

Przed wynajęciem samochodu na ślub ustalamy trasę, jaką będziecie nim pokonywać. Przejazd do 50 km jest wliczony w cenę usługi, natomiast dłuższa trasa nie będzie stanowić problemu. Obowiązują tu jasne zasady dopłat, dlatego wszystkie koszty jesteście w stanie sprawdzić z wyprzedzeniem. Do auta dołączone są ozdoby kwiatowe oraz tablice rejestracyjne, które sprawią, że  samochód  będzie pięknie przygotowany na Wasz wielki dzień!

W ofercie mamy również inne samochody zabytkowe, które służą jako fotobusy czyli fotobudki w busie tj, Nysa 522 w stylu Boho, Nysa 522 w stylu glamour, Nysa Milicyjna oraz Żuk Strażacki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Alfa Romeo, model Nestor Baron

Taki zabytkowy samochód to nie tylko oryginalny dodatek pasujący do klimatu wesela, jest to klasyk, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Ten kabriolet z 1934 roku to model absolutnie wyjątkowy – w Polsce zajerestrowano tylko 10 takich aut, dzięki czemu możecie mieć pewność, że nie spotkacie drugiego takiego na swojej drodze, a przejazd nim będzie absolutnie wyjątkowy!
Pięknie utrzymany, z jasnym wnętrzem, zapewni Wam komfortową jazdę i niecodzienne wspomnienia. Ponadto, jego otwierany dach doda takiej przejażdżce niesamowitego uroku! To pojazd weselny, który z pewnością zaprezentuje się lepiej niż nowoczesny Jaguar czy BMW, które nie wpisują się w klimat wesela retro czy rustykalnego tak dobrze, jak nasz klasyk do ślubu.

Nysa 522

Nasza Nyska zawiezie Was do slubu i innych członków rodziny.
Zrób wrażenie na gościach weselnych i pojedź do ślubu z klasą i fasonem.

Droga do ślubu nie musi być banalna, pokonajcie ją kultową Nysą 522, a na pewno wywołacie podziw oraz uśmiech na twarzach gości. Ostatnie chwile przed sakramentalnym TAK spędzicie wygodnie i komfortowo, a droga do sali weselnej rozpocznie świetną zabawą, którą będziecie długo pamiętać.
Elegancko ubrany szofer, skórzane kanapy, butelka szampana i weselna muzyka- to wszystko wpłynie na wasz świetny nastrój w tym pięknym dniu.

Sportowa AC Cobra

W dniu ślubu, o ustalonej godzinie przyjeżdżamy samochodem pod wskazany adres, skąd Pan Młody będzie mógł wyruszyć w podróż. Może prowadzić ją samodzielnie do domu Panny Młodej, do kościoła oraz na salę – to prawdziwa atrakcja dla fana motoryzacji!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać pojazd idealny do podkreślenia wyjątkowego charakteru Twojej imprezy.